RosaMed Clinic

DERMA ROLLER

DERMA ROLLER

derma-roller-zabieg-rosamed-clinic

Derma Roller to jedna z metod mezoterapii, czyli dostarczania do skóry właściwej substancji odżywczych za pomocą mikronakłuwania naskórka. Tworzone za pomocą urządzenia mikrokanaliki nie tylko pozwalają na głębokie wprowadzenie substancji aktywnych do skóry, ale też stymulują naturalne procesy jej odnowy.

W wyniku kontrolowanych mikroiniekcji Derma Rollerem, uzyskujemy zwiększoną syntezę kolagenu i elastyny, które są fundamentalnymi budulcami skóry, odpowiedzialnymi za jej młodzieńczy wygląd, gęstość i elastyczność. Ponadto, Derma Roller zwiększa wchłanianie przez skórę substancji aktywnych aż do 100 000 razy.

Zabieg Derma Rollerem pozwala w prosty sposób rozwiązać wiele problemów, takich jak zmarszczki, blizny, rozstępy, utrata jędrności czy też przebarwienia i wiele innych. Derma Roller doskonale sprawdza się także w profilaktyce przeciwstarzeniowej i możemy stosować go zarówno na twarz, jak i ciało.

Mechaniczne działanie urządzenia na skórę podczas zabiegu zostaje zintensyfikowane dzięki odpowiedniemu dobraniu preparatu, jaki nakładamy na skórę przed zabiegiem. To pozwala nam na kompleksowe usuwanie niedoskonałości skóry i skoncentrowaną terapię odmładzającą.

Wskazania

 • Zmarszczki
 • Rozstępy i blizny
 • Przebarwienia
 • Utrata jędrności i gęstości skóry
 • Profilaktyka starzenia się skóry
 • Zmiany potrądzikowe (blizny i przebarwienia)
 • Pozbawiona blasku, zmęczona cera
 • Zmniejszenie tendencji do pojawiania się rozszerzonych naczynek krwionośnych
 • Odmładzanie skóry dłoni
 • Leczenie łysienia

 

Efekty

Zwykle wykonujemy serię składającą się z od 3 do 6 zabiegów w 2-5 tygodniowych odstępach. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszych zabiegach. Finalne rezultaty pojawiają się po około miesiącu od ostatniego zabiegu.

Przebieg zabiegu

Zabieg możemy przeprowadzić po zastosowaniu znieczulenia kremem Emla. Następnie na twarz nakładamy odpowiedni preparat z substancjami aktywnymi dopasowanymi do skóry Pacjenta i jego oczekiwań. Teraz przystępujemy do przesuwania Derma Rollera po skórze. Ta procedura nie zajmuje zwykle więcej niż kilkanaście minut w przypadku twarzy.

Możliwe działania niepożądane

Może pojawić się pewna bolesność w miejscach iniekcji oraz ślady po nakłuciach a także zaczerwienienie skóry. Objawy te jednak ustępują zwykle w ciągu dwóch dni. Niekiedy skóra może zacząć się łuszczyć - nie należy jednak zdrapywać odstających skórek. Przez 2 tygodnie po zabiegu należy unikać opalania się i korzystania z solarium i stosować krem z wysokim filtrem UV.

Przeciwwskazania

 • Alergia na składniki preparatu
 • Ciąża i okres karmienia
 • Skóra źle tolerująca iniekcje (wyjątkowo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców)
 • Stany zapalne skóry
 • Aktywna opryszczka
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Choroba nowotworowa
 • Aktywne infekcje grzybicze, wirusowe lub bakteryjne

 

 

 

Pozostałe zabiegi medycyny estetycznej

Derma Roller

Derma Roller to jedna z metod mezoterapii, czyli dostarczania do skóry właściwej substancji odżywczych za pomocą mikronakłuwania naskórka. Tworzone za pomocą urządzenia mikrokanaliki nie tylko pozwalają na głębokie wprowadzenie substancji aktywnych do skóry, ale też stymulują naturalne procesy jej odnowy.

Poznaj szczegóły

Dermapen

Dermapen to innowacyjna metoda mezoterapii, pozwalającą na osiągnięcie zachwycających rezultatów w postaci odmłodzonej skóry, zredukowanych niedoskonałości (blizn, rozstępów i przebarwień) oraz spłyconych zmarszczek.

Poznaj szczegóły

Kwas hialuronowy

 • Mezoterapia
 • Wypełnianie
 • Modelowanie

Zobacz szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Leczenie trądziku

 • Trądzik wieku młodzieńczego
 • Trądzik wieku dojrzałego
 • Trądzik różowaty

Poznaj szczegóły

Toksyna botulinowa

 • Leczenie bruksizmu toksyną botulinową
 • Leczenie migren toksyną botulinową
 • Likwidacja zmarszczek toksyną botulinową

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to doskonała metoda walki z uporczywym, trudnym do pozbycia się tłuszczem. To zabieg, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej odpornych na dietę i ćwiczenia stref, takich jak np. okolice kolan i pach.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym lub koktajlami

Mezoterapia igłowa to jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji.

Pozwala na usunięcie wielu problemów: zmarszczek, blizn, cieni i opuchlizny pod oczami, wypadania włosów czy cellulitu.

Zabieg polega na nakłuwaniu skóry w celu wprowadzenia niewielkich dawek specjalnie dobranych składników odżywczych. Możemy w tym celu wykorzystywać zarówno różne koktajle witaminowe, jak też kwas hialuronowy, substancję niezwykle cenioną m.in. za jej właściwości nawilżające i wzmacniające strukturę skóry. Stosowane preparaty zawsze dobieramy specjalnie do oczekiwań pacjenta.

Poznaj szczegóły

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z klasyków pośród zabiegów medycyny estetycznej, który daje możliwość dostarczenia składników odżywczych aż do samej skóry właściwej i zadziałania w sposób niedostępny dla domowej pielęgnacji. Pozwala to na usunięcie wielu problemów – od zmarszczek aż po blizny potrądzikowe.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Nici liftingujące

Nici liftingujące to rewolucyjna technologia pozwalająca na uzyskanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i przywrócenia młodzieńczego napięcia i gęstości skóry. Dla maksymalnego efektu liftingu stosujemy nici wzbogacone o mikrohaczyki na całej długości włókna, dzięki czemu jeszcze lepiej wspierają i liftingują skórę w porównaniu do tradycyjnych nici.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Nici ujędrniające

Nici ujędrniające PDO to syntetyczne i w pełni wchłanialne włókna, które wszczepione w skórę właściwą pozwalają na wygładzenie drobnych zmarszczek oraz na zagęszczenie i poprawę struktury skóry poprzez zwiększenie wytwarzania się nowego kolagenu oraz elastyny i stymulację komórek do odnowy.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP), zwane też niekiedy wampirzym liftingiem, to zabieg doskonały dla osób, które poszukują w pełni naturalnych metod odmładzania skóry. Szczególnie polecamy go także pacjentom cierpiącym na nietolerancje składników zawartych w preparatach wytwarzanych syntetycznie. Dużą zaletą osocza bogatopłytkowego jest także możliwość wykonywania zabiegu przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Peeling kwasami

Peeling kwasami to jeden z najbardziej efektywnych zabiegów kosmetologicznych, który pozwala na skuteczną walkę z oznakami upływającego czasu oraz z rozmaitymi niedoskonałościami skórnymi, takimi jak np. blizny, przebarwienia, zaskórniki i trądzik.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa z vacuum to zabieg zapewniający gruntowne odmłodzenie i lifting twarzy oraz wyraźną redukcję bądź usunięcie wszystkich niedoskonałości skóry. Połączenie działania fal radiowych z mikronakłuwaniem i pulsacyjnym masażem próżniowym zapewnia szybkie i spektakularne rezultaty.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Leczenie wypadania włosów - Dr. Cyj Hair Filler

Dr. Cyj Hair Filler jest to opatentowana formuła bogata w 7 drogocennych peptydów i kwas hialuronowy oraz specjalnie opracowana technologia przedłużonego uwalniania składników aktywnych. Sprawia ona, iż substancje odżywcze oddziaływają na cebulki włosów pacjenta aż przez dwa tygodnie, po których wykonujemy kolejny zabieg w serii.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Hydroksypatyt wapnia

Zabieg polega na śródskórnym podaniu preparatu zawierającego hydroksyapatyt wapnia, który wypełnia skórę. Zmarszczki i bruzdy wygładzają się lub całkowicie znikają. Rezultat jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Efekt utrzymuje się nawet do 2 lat.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

Likwidacja drugiego podbródka

Lipoliza iniekcyjna to doskonała metoda walki z uporczywym, trudnym do pozbycia się tłuszczem. To zabieg, który pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej odpornych na dietę i ćwiczenia stref, takich jak np. okolice kolan i pach.

Zabieg polega na ostrzykiwaniu danej strefy ciała substancją powodującą kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej, w wyniku którego komórki tłuszczu rozpadają się i są naturalnie usuwane z organizmu.

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę

HiFU

Urządzenie HI'FUsion Aquadermié to nieinwazyjny, bezoperacyjny i innowacyjny lifting twarzy działający na warstwę mięśniowo - powięziową, nieosiąglną dla dotychczasowych bezinwazyjnych zabiegów kosmetologii estetycznej.

Dzięki wykorzystaniu energii ultradźwiękowej pozwala na penetrację do najgłębszych warstw skóry właściwej. Powodując efekt ściągania skóry, stymulując wzrost kolagenu i przebudowę jego struktury.

 

Poznaj szczegóły lub Rezerwuj wizytę