RosaMed Clinic

Darmowa sejsa coachingowa dla uczestników warsztatów

Bierzesz udział w warsztatach organizowanych przez RosaMed Clinic? Chcesz dopełnić proces swojej przemiany?

Dla 3 osób z każdej sesji warsztatów mamy wyjątkową propozycję otrzymania jednej darmowej sesji coachingowej z Anną Kaczmarską!

Uważam, ze jeżeli dopuścisz w swoim życiu zmiany, zrobisz miejsce na nowe możliwości, nowe obszary zawsze się otwieraj. Prawie 3 lata temu zdecydowałam się na zmiany, odeszłam z korporacji, gdzie pracowałam przez 20 lat,  skończyłam z certyfikatem szkołę coachingu w programie ICC o od 2 lat  pracuje głównie z kobietami nad ich procesem zmiany, ustaleniem celi, rozwojem zawodowym i osobistym, podejmowaniem decyzji, spełnianiem marzeń, zmianą pracy, profesji , dostaniu awansu, rozwojem lub budowaniem biznesu, budowaniem relacji, uzyskaniem równowagi, spełnienia, szczęścia i radości życia, zmianą nawyków  i inne.

W procesie coachingowym skupiamy się na posiadanych  Twoich zasobach, talentach, doświadczeniach, w procesie odkrywasz wewnętrzną moc i sprawczość, uczysz się stawiać granice, co jest dla Ciebie najważniejsze, gdzie są Twoje priorytety, jakie masz cele w życiu, co Cię ogranicza i powstrzymuje a co Ci sprzyja i wspiera.

Coaching to proces, który może trwać kilka tygodni ale tez kilka miesięcy i dłużej, Ty decydujesz w jakim momencie chcesz iść samodzielnie.

Pierwsze spotkanie, poznajemy się, omawiamy jak proces będzie wyglądać, w jakich cyklach będziemy się spotykać, Ustalamy cel na proces. Wszystkie nasze spotkania służą realizacji celu jaki przyjęliśmy w naszej współpracy, każde nasze spotkanie może mieć też cel, z którym pracujemy w danym momencie.  Podczas sesji używam różnych narzędzi, zadaję zadania wspierające, wzmacniające Ciebie a jeżeli masz życzenie skorzystać z moich licznych

Zapraszam Cię do wspólnej przygody jakim jest rozwój!

 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego wydziału Nauk Społecznych, Zarządzania i Marketingu, absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Od października 2022 wykładowca na Wyższej Szkole Polsko-Japońskiej. Wspólnie z kolegą stworzyła program „ Jak zbudować startup”

O Mnie

Mój rozwój zawodowy odbywał się bardzo dynamicznie.  Przez wiele lat związana błam z mediami, moje pierwsze kroki w tej branży miałam szczęście stawiać  w Nowym Yorku, gdzie rozwijałam polski dziennik i czerpałam wiedze praktyczną współpracując z New York Times. W Organizacjach odpowiadałam za strategię, rozwój, sprzedaż, nowe modele biznesowe Wprowadziła na rynek wiele nowych marek i produktów cyfrowych, które do dziś świetnie funkcjonują na rynku. Z jednego jestem szczególnie dumna, wprowadziłam na rynek polski magazyn Forbes Women. Od kilku lat wspieram kobiety w ich rozwoju co daje mi duzo satysfakcji i spełnienia.

Przywództwo w organizacjach, którym przewodziłam, przewodzę buduje w oparciu o najważniejsze dla mnie wartości: szacunek, zaangażowanie,  rozwój talentów, wzajemne wsparcie, współpracę, jasne reguły i zasady, wspólne cele.

Od kilku lat dzielę się swoją wiedzą w programach mentoringowych mając świadomość, że inspiracja doświadczeniami innych osób potrafi zmienić bardzo dużo. Prywatnie: mama, pasjonatka podróży, rozwoju osobistego, zgłębiania relacji międzyludzkich oraz rozwoju talentów.

Zapraszam serdecznie

Anna Kaczmarska