TOTALNA ODNOWA TWOJEJ TWARZY - RosaMed Clinic

TOTALNA ODNOWA TWOJEJ TWARZY

Teraz w specjalnej cenie jedynie 990 PLN

 

Zabieg na twarz i szyję z wykorzystaniem urządzenia Mesotherm daje fenomenalne efekty odmładzające !!!. Wykorzystuje aż sześć różnych technologii w 3 etapach: najpierw laser stymulujący odnowę komórkową oraz mechaniczny peeling tlenkiem glinu, następnie mikroigłową falę radiową i pulsacyjny masaż podciśnieniowy stymulujące tworzenie kolagenu i elastyny, a na koniec elektroporację tworzącą kanały jonowe umożliwiające przenikanie zaawansowanych preparatów do najgłębszych warstw skóry.

Zabieg jest polecany w każdym wieku a szczególnie osobom pragnącym zachować doskonały, młody wygląd. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji gdyż po około 2 godzinach znika całkowicie zaczerwienienie.

Każdy kto szuka skutecznego zabiegu o mocy lasera frakcyjnego nie zawiedzie się gdy skorzysta z tej procedury !!!

Opinie naszych klientów

"Nowe miejsce na warszawskiej Ochocie. Poszłam na zabieg trochę „ nie w humorze” bo w pracy był trudny dzień. Nie wiem kiedy zleciało te 90 minut. Może dlatego, że pani kosmetolog zadbała o taką atmosferę, że mogłam zapomnieć o wszystkich troskach. Nie jestem młodsza o 10 lat ani chudsza o 10 kg po wizycie ale wiem, że tu jeszcze wrócę bo to miejsce ma to coś !!!"

"Odwiedziłam klinikę gdyż moja synowa wymyśliła rodzinną sesję zdjęciową i pomyślałam, że to jednak ważne jak będą oceniać nas po latach inni. Nie oczekiwałam „cudów” bo przecież latami nie dbałam o siebie zbyt mocno. Kiedy jednak zobaczyłam siebie na fotografiach to uznałam, że był to dobrze spędzony czas. Syn cały wieczór powtarzał, że jego mama jest „gwiazdą sesji”. Czasami tak niewiele daje tak dużo !"

"Przyznam, że zabieg radiofrekwencji mikroigłowej na twarz trochę mnie bolał. Dzień później miałam też delikatny obrzęk oczu. Kiedy jednak minęły dwa tygodnie zaczęłam widzieć dobrodziejstwa zabiegu. Cenię to, że otrzymałam wyczerpującą informację na temat przebiegu zabiegu, odczuć i rezultatów. Wszystko czego się dowiedziałam było zgodne z prawdą. Mogę polecić to miejsce gdyż to co obiecuje personel znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. W dodatku cena była konkurencyjna a to tez ważny aspekt zadowolenia."