Przyjaciółka - RosaMed Clinic

Przyjaciółka

Dla Twojej Przyjaciółki przygotowaliśmy wyjątkowy zabieg na twarz, który doskonale odblokowuje pory, nawilża, regeneruje oraz relaksujące zmęczoną skórę! Podczas zabiegu kosmetolog wykona demakijaż, nałoży peeling enzymatyczny oraz wykona masaż twarzy, szyi i dekoltu. Następnie nałoży maseczkę w kremie, a na zakończenie zaaplikuje serum dobrane do potrzeb twarzy i krem ochronny.

Nieodpłatny zabieg jest dostępny dla Pań, które zostały zgłoszone do rytuału przez swoje przyjaciółki!

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Opinie naszych klientów

"Nowe miejsce na warszawskiej Ochocie. Poszłam na zabieg trochę „ nie w humorze” bo w pracy był trudny dzień. Nie wiem kiedy zleciało te 90 minut. Może dlatego, że pani kosmetolog zadbała o taką atmosferę, że mogłam zapomnieć o wszystkich troskach. Nie jestem młodsza o 10 lat ani chudsza o 10 kg po wizycie ale wiem, że tu jeszcze wrócę bo to miejsce ma to coś !!!"

"Odwiedziłam klinikę gdyż moja synowa wymyśliła rodzinną sesję zdjęciową i pomyślałam, że to jednak ważne jak będą oceniać nas po latach inni. Nie oczekiwałam „cudów” bo przecież latami nie dbałam o siebie zbyt mocno. Kiedy jednak zobaczyłam siebie na fotografiach to uznałam, że był to dobrze spędzony czas. Syn cały wieczór powtarzał, że jego mama jest „gwiazdą sesji”. Czasami tak niewiele daje tak dużo !"

"Przyznam, że zabieg radiofrekwencji mikroigłowej na twarz trochę mnie bolał. Dzień później miałam też delikatny obrzęk oczu. Kiedy jednak minęły dwa tygodnie zaczęłam widzieć dobrodziejstwa zabiegu. Cenię to, że otrzymałam wyczerpującą informację na temat przebiegu zabiegu, odczuć i rezultatów. Wszystko czego się dowiedziałam było zgodne z prawdą. Mogę polecić to miejsce gdyż to co obiecuje personel znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. W dodatku cena była konkurencyjna a to tez ważny aspekt zadowolenia."