Powrót do Edenu tylko do 30.08.2018 - RosaMed Clinic

Powrót do Edenu tylko do 30.08.2018

Pozwól sobie na zmysłową podróż do źródeł natury i zapewnij swojej skórze nawilżenie, rozświetlenie, regenerację i pełen relaks!

„Powrót do Edenu” to zabieg, który doskonale nawilża, rozświetla, regeneruje oraz relaksuje zmęczoną skórę!

 


Tylko do 30 sierpnia w niespotykanie niskiej cenie, obniżonej aż o 50%!

Teraz za zabieg zapłacisz jedynie 150 zł (zamiast 300).

Zarezerwuj swoją wizytę


 

W skład zabiegu wchodzi:

  • demakijaż
  • peeling
  • masaż twarzy
  • mgiełka hialuronowa
  • serum z witaminą C
  • maska
  • bar tlenowy
  • masaż dłoni.

Promocja ważna do 30 sierpnia 2018.

Opinie naszych klientów

"Nowe miejsce na warszawskiej Ochocie. Poszłam na zabieg trochę „ nie w humorze” bo w pracy był trudny dzień. Nie wiem kiedy zleciało te 90 minut. Może dlatego, że pani kosmetolog zadbała o taką atmosferę, że mogłam zapomnieć o wszystkich troskach. Nie jestem młodsza o 10 lat ani chudsza o 10 kg po wizycie ale wiem, że tu jeszcze wrócę bo to miejsce ma to coś !!!"

"Odwiedziłam klinikę gdyż moja synowa wymyśliła rodzinną sesję zdjęciową i pomyślałam, że to jednak ważne jak będą oceniać nas po latach inni. Nie oczekiwałam „cudów” bo przecież latami nie dbałam o siebie zbyt mocno. Kiedy jednak zobaczyłam siebie na fotografiach to uznałam, że był to dobrze spędzony czas. Syn cały wieczór powtarzał, że jego mama jest „gwiazdą sesji”. Czasami tak niewiele daje tak dużo !"

"Przyznam, że zabieg radiofrekwencji mikroigłowej na twarz trochę mnie bolał. Dzień później miałam też delikatny obrzęk oczu. Kiedy jednak minęły dwa tygodnie zaczęłam widzieć dobrodziejstwa zabiegu. Cenię to, że otrzymałam wyczerpującą informację na temat przebiegu zabiegu, odczuć i rezultatów. Wszystko czego się dowiedziałam było zgodne z prawdą. Mogę polecić to miejsce gdyż to co obiecuje personel znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. W dodatku cena była konkurencyjna a to tez ważny aspekt zadowolenia."