RosaMed Clinic

zduleczna-300x300

Edyta Zduleczna-Przygocka – psycholog, seksuolog, coach

Edyta Zduleczna-Przygocka jest dyplomowanym psychologiem, socjologiem, trenerem biznesu i coachem. Rozbudowując swoje kwalifikacje ukończyła różnorakie studia podyplomowe, z zakresu seksuologii klinicznej, terapii poznawczo-behawioralnej oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Przez pewien czas pracowała też jako wykładowca akademicki.

 

Pani Edyta posiada bogate doświadczenie zawodowe obejmujące między innymi opracowywanie i prowadzenie szkoleń dla dyrektorów, menadżerów i innych ludzi biznesu, których uczy, jak udoskonalać swoje tzw. miękkie umiejętności biznesowe oraz jak skutecznie rozwijać się zawodowo.

 

Jako terapeutka i coach, wyznaje podejście holistyczne, czerpiące zarówno z tradycyjnego coachingu, ale też wykorzystujące jej ekspercką wiedzę psychologiczną. Wizyta u Pani Edyty Zdulecznej-Przygockiej pozwala nie tylko na zwiększenie poziomu zadowolenia z życia, ale też na maksymalizację życiowej i zawodowej skuteczności, efektywny rozwój osobisty i poprawę komunikacji w relacjach międzyludzkich i związkach partnerskich.