O firmie - RosaMed Clinic

O firmie

RosaMed Clinic założyła grupa przyjaciół, którzy uznali, że w życiu trzeba mieć pasję i ją realizować. Długoletnie doświadczenie medyczne pozwoliło im stworzyć miejsce, które wyróżnia się atmosferą i podejściem zaangażowanego, profesjonalnie przygotowanego, empatycznego personelu nastawionego na skuteczną pomoc. Klinika pragnie przekonać do siebie nie tylko kobiety, które doskonale znają swoje potrzeby ale też panów, którzy w świadomy sposób podchodzą do upływającego czasu. Hasłem przewodnim RosaMed Clinic jest aby o zdrowie i piękno dbać w bezpieczny, skuteczny i sprawdzony sposób posiłkując się nie tylko technologicznymi nowościami sprzętowymi ale także sprawczą mocą Matki Natury.


Nasi specjaliści:

Dr n.med. Dalia Chrzanowska – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Dalia Chrzanowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Na tej uczelni ukończyła również studia doktoranckie, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Oprócz rozwoju naukowego jako adiunkt w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, dr n. med. Dalia Chrzanowska posiada bogate doświadczenie zawodowe nie tylko z dziedziny dermatologii, ale też medycyny estetycznej i kosmetologii.

Dr n. med. Dalia Chrzanowska uzyskała tytuł dermatologa-wenerologa w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie. Obecnie, poza współpracą z naszą kliniką, posiada również własną praktykę lekarską.

Ponadto, dr n. med. Dalia Chrzanowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.


Lek. med. Ewa Banduła-Pyka – lekarz medycyny estetycznej

Dr Ewa Banduła-Pyka ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, na którym się obecnie doktoryzuje. Prowadzi własną praktykę pediatryczną, a od 1995 roku doświadczenie zawodowe zdobywała w Śląskim Centrum Pediatrii, gdzie pracowała między innymi na oddziałach hematologii, nefrologii, intensywnej terapii i gastroenterologii.

Dr Banduła-Pyka doskonali się zawodowo nie tylko w dziedzinie pediatrii, ale też medycyny estetycznej, która jest jedną z jej największych pasji. Stale uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach i kursach, pozwalających jej na doskonalenie kwalifikacji i umiejętności. Prywatnie, dr Banduła-Pyka najchętniej spędza swój czas wolny podróżując po całym świecie.


Lek. med. Agata Ostaszewska – chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Dr. Agata Ostaszewska ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym obecnie doktoryzuje się i prowadzi wykłady dla studentów. Zawodowo związana jest ze Szpitalem Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie pracuje jako asystent i rezydent w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Dr Agata Ostaszewska jest także członkinią Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego.

Dr Ostaszewska specjalizuje się nie tylko w chirurgii i transplantologii, z zakresu których prowadzi działalność naukową, ale też w medycynie estetycznej, która jest jej pasją – stale rozwija ją aktywnie uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z tej dziedziny. Zawsze kieruje się zasadą zdrowego rozsądku i złotego środka, dzięki czemu wykonywane przez nią zabiegi medycyny estetycznej doskonale podkreślają naturalne piękno, a zarazem pozwalają na skorygowanie wszelkich niedoskonałości i uniknięcie przerysowanego efektu.


Patrycja Nowak – refleksoterapeutka

Pani Patrycja Nowak ukończyła Międzynarodową Akademię Refleksologii i Terapii Meridianowej w Warszawie, uzyskując w 2014 r. tytuł profesjonalnego refleksologa. Od tego czasu nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu refleksoterapii – poznała między innymi szczegóły refleksologii estetycznej twarzy, czyli tzw. japońskiego liftingu odmładzającego. Jest on jednym z wielu wykonywanych przez nią w naszej klinice zabiegów.

Jako prawdziwa pasjonatka refleksologii, Pani Patrycja Nowak może pochwalić się ukończeniem wielu kursów i szkoleń ściśle związanych z refleksoterapią i Tradycyjną Medycyną Chińską. Posiada szczegółowe kwalifikacje m.in. z dziedziny dietetyki w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej oraz z zakresu akupunktury ucha.


Sylwia Ledzion – kosmetolog & linergistka

Pani Sylwia Ledzion jest absolwentką kosmetologii i dyplomowaną linergistką (specjalistką wykonującą makijaż permanentny). Jej zawód jest zarazem jej pasją – już jako mała dziewczynka obserwowała pracę cioci prowadzącej salon kosmetyczny. Teraz sama również jest właścicielką profesjonalnego salonu. Stale rozwija swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczy w różnych szkoleniach i warsztatach.

Prywatnie pasjonuje się sztuką – jest nie tylko jej zapalonym odbiorcą ale też twórcą. Malując swoje obrazy doskonali swój talent, który pozwala jej osiągać spektakularne efekty w upiększaniu urody jej Klientek. Pozytywna energia, talent i zwracanie uwagi na najmniejsze detale sprawiają, że wizyta u Pani Sylwii to prawdziwa przyjemność zwieńczona rezultatami na najwyższym poziomie. Osiągnięcia Pani Sylwii zostały docenione także na arenie międzynarodowej w prestiżowym konkursie stylizacji rzęs, którego jest laureatką.


Piotr Banasiak – masażysta

Piotr Banasiak to masażysta z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w renomowanych sanatoriach w Dusznikach i Kudowie Zdroju. Masaż jest jego pasją, która nieustannie rozwija. Specjalizuje się zwłaszcza w masażu leczniczym, relaksacyjnym oraz wyszczuplającym. Dzięki wieloletniej praktyce i szerokiej wiedzy jest w stanie skutecznie leczyć wiele dolegliwości – od zespołu bolesnego barku i sztywności karku spowodowanej stresem, aż po rwę kulszową.

Podczas pracy z setkami Pacjentów odkrył, jak bardzo destrukcyjny wpływ na ciało człowieka ma stres. To właśnie przez permanentne napięcie emocjonalne dochodzi do podświadomego napięcia mięśni, które następnie powoduje chroniczne bóle w obrębie głowy, kręgosłupa, nóg, rąk i klatki piersiowej. Te dokuczliwe objawy są jednak zwykle możliwe do usunięcia za pomocą serii profesjonalnych masaży.


Sebastian Podorski – dietetyk, naturoterapeuta

Sebastian Podorski to absolwent dietetyki, którą interesował się już od najmłodszych lat. Nieustanna chęć odkrywania nowych obszarów wiedzy zaprowadziła go do jego obecnej ścieżki zawodowej – medycyny holistycznej.

Jako naturopata pomaga nie tylko lecząc odpowiednią dietą i suplementacją, ale też biorąc pod uwagę stan ciała oraz umysłu. Takie podejście zapewnia maksymalne rezultaty terapii i pozwala na kompleksowe leczenie całego człowieka, a nie tylko zwalczanie konkretnych objawów choroby.

Pan Sebastian koncentruje się na eliminowaniu wszelkich dysharmonii powodujących różnorakie dolegliwości, jednakże wie, iż jest wiele możliwych ścieżek osiągnięcia równowagi organizmu, dlatego też do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie.


Lek. med. Khurts Erdenetsetseg – specjalista zabiegów akupunktury

Pochodząca z Ułan Bator w Mongolii dr Erdenetsetseg to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie akupunktury, ziołolecznictwa i medycyny naturalnej. Jest absolwentką studiów medycyny konwencjonalnej i studiów medycyny naturalnej, które ukończyła w swojej ojczyźnie. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w renomowanych klinikach w wielu krajach na świecie.

Dr Khurts skutecznie leczy wiele schorzeń, od chorób kręgosłupa i rozmaitych dolegliwości bólowych, aż po różne schorzenia układu pokarmowego, krwionośnego, nerwowego i wiele, wiele innych. Pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Dr Khurts Erdenetsetseg specjalizuje się zarówno w akupunkturze tradycyjnej ale też i w ziołolecznictwie i w terapii wykorzystującej niewielkie miedziane płytki, które oddziaływują na określone punkty na ciele i przez to poprawiają stan zdrowia i samopoczucie Pacjenta. Brak konieczności zastosowania igieł czyni tę metodą idealną dla dzieci i osób które obawiają się tradycyjnej akupunktury. Dr Erdenetsetseg leczy także poprzez gimnastykę oddechową i inne ćwiczenia terapeutyczne.

Ponieważ metody stosowane przez dr Erdenetsetseg są częścią medycyny holistycznej, terapia ma na celu uleczenie przyczyn różnorakich schorzeń, a nie jedynie usunięcie ich objawów. Całościowe spojrzenie na organizm ludzki pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów leczenia i odzyskanie cennego stanu harmonii energetycznej. Zwiększenie sił witalnych i polepszenie się jakości snu to tylko z jedne z niektórych pozytywnych rezultatów, jakimi cieszą się Pacjenci dr Erdenetsetseg.


Izabela Dmitrowicz – coach i psychoterapeuta

Pani Izabela Dmitrowicz to absolwentka Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, Szkoły Trener Biznesu – Moderator we Wrocławiu oraz Szkoły Trenerów Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych w Lublinie. Posiada również certyfikat coacha ACC.

Misją Pani Izabeli jest wspieranie innych na drodze rozwoju życiowego. Realizuje ją jako psychoterapeuta, pomagając swoim Pacjentom wypracować prawidłowe poczucie własnej wartości, pozbyć się depresji i lęków, a także uzależnień chemicznych i behawioralnych. Pani Izabela pomaga także osobom, które mają trudności w budowaniu bliskich relacji lub też które potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z emocjami, nadmierną potrzebą kontroli bądź przechodzą kryzysy życiowe.

Jako coach, Pani Izabela Dmitrowicz uczy, jak poprawić swoje zdolności komunikacyjne, budować zespoły, skutecznie wyznaczać cele i szybko je realizować oraz jak rozwijać swoje umiejętności przywódcze.

Jej doświadczenie zawodowe jako kierownika placówki terapeutycznej i bogata wiedza pozwalają jej na niesienie profesjonalnego wsparcia pozwalającego jej Pacjentom na czerpanie z życia większej satysfakcji i wypracowanie stabilnego poczucia szczęścia.


Iwona Jędrej – kosmetolog

Pani Iwona Jędrej jest absolwentką kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od lat specjalizuje się w najnowszych metodach pielęgnacji twarzy i ciała – swoje zainteresowanie innowacjami w medycynie estetycznej wykorzystała jako temat swojej pracy graduacyjnej, a już wcześniej aktywnie zgłębiała tajniki kosmetologii pracując w salonie jednego z najlepszych kosmetologów w kraju – Pani Barbary Jaroszewskiej.

Obecnie regularnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach branżowych. Nieustannie obserwuje najnowsze doniesienia naukowe oraz rewolucyjne technologie i urządzenia, aby zawsze móc zaoferować spektakularne rezultaty wykonywanych przez nią zabiegów. W swojej pracy wyznaje zasadę ścisłej współpracy z lekarzami medycyny estetycznej, co pozwala jej na kompleksowe działanie, które jest w stanie zapewnić piękno na najwyższym poziomie.


Edyta Zduleczna-Przygocka – psycholog, seksuolog, coach

Edyta Zduleczna-Przygocka jest dyplomowanym psychologiem, socjologiem, trenerem biznesu i coachem. Rozbudowując swoje kwalifikacje ukończyła różnorakie studia podyplomowe, z zakresu seksuologii klinicznej, terapii poznawczo-behawioralnej oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Przez pewien czas pracowała też jako wykładowca akademicki.

Pani Edyta posiada bogate doświadczenie zawodowe obejmujące między innymi opracowywanie i prowadzenie szkoleń dla dyrektorów, menadżerów i innych ludzi biznesu, których uczy, jak udoskonalać swoje tzw. miękkie umiejętności biznesowe oraz jak skutecznie rozwijać się zawodowo.

Jako terapeutka i coach, wyznaje podejście holistyczne, czerpiące zarówno z tradycyjnego coachingu, ale też wykorzystujące jej ekspercką wiedzę psychologiczną. Wizyta u Pani Edyty Zdulecznej-Przygockiej pozwala nie tylko na zwiększenie poziomu zadowolenia z życia, ale też na maksymalizację życiowej i zawodowej skuteczności, efektywny rozwój osobisty i poprawę komunikacji w relacjach międzyludzkich i związkach partnerskich.


Anastasia Kushniruk – stylistka rzęs i paznokci

Anastasia Kushniruk RosaMed Clinic

Anastasia jest dyplomowanym chemikiem technologiem. Jednak jej prawdziwą pasją jest upiększanie dłoni oraz oczu. Wg Anastasii to właśnie w dłoniach i spojrzeniu kryje się nasza osobowość. Jest kontaktowa i lubi poznawać nowych ludzi. Doświadczenie w tym zakresie zdobywa od trzech lat.


Zuzanna Rzepecka – naturoterapueta

Już Hipokrates mówił „lekarz leczy, a natura uzdrawia”. Według Zuzanny Rzepeckiej to natura leczy, a organizm sam się uzdrawia.

Zajmuje się medycyną bioinformacyjną. Medycyna bioinformacyjna to medycyna naturalna, która skupia się na drganiach bioelektromagnetycznych wysyłanych przez organizm. Od 6 lat skutecznie pomaga w dojściu do równowagi zdrowotnej. Fascynuje ją organizm, zależności jakie w nim zachodzą i rozwiązania wzięte prosto z natury, które genialnie uzupełniają wszystkie niedobory i wspomagają organizm w jego poprawnym funkcjonowaniu. Choć posiada już bogatą wiedzę dziś studiuje Naturoterapię, czyli Medycynę naturalną. Uważa, że każda osoba pragnąca pomagać innym w dziedzinie zdrowia, zawsze powinna pogłębiać swoją wiedzę. Posiada również zawód Naturopaty potwierdzony państwowym egzaminem. Zuzanna Rzepecka to niezawodny Ekspert ds. zdrowia, który do każdej osoby podchodzi indywidualnie, znajduje przyczynę nierównowagi w organizmie i przygotowuje indywidualne programy zdrowotne na bazie naturalnych metod.

Na co dzień bada również biorezonansem magnetycznym, który analizuje stan organizmu na poziomie fal bioelektromagnetycznych jakie wysyłają poszczególne organy, czy układy. Biorezonans skanuje organizm. To niesamowite urządzenie, które bez igły, krwi i bólu pokaże Ci jak pracuje Twój mózg, nerki, wątroba, jelita, żołądek, płuca, układ hormonalny, na jakim poziomie są witaminy, minerały, koenzymy, aminokwasy i wiele innych. Otrzymasz aż 35 raportów na temat stanu Twojego zdrowia.

Podczas indywidualnej rozmowy na temat Twojego zdrowia przeprowadzi Cię przez cały łańcuch przyczynowo-skutkowy, wspólnie przeanalizujecie Twoją historię zdrowotną i przyjrzycie się wynikom badań. Na tej podstawie powstanie indywidualny, skrojony dla Twojego organizmu program zdrowotny. Łańcuch przyczynowo-skutkowy to jedna z najskuteczniejszych metod analizy stanu zdrowia, którą Zuzanna Rzepecka odkryła kilka lat temu podczas zgłębiania tajników leczenia przyczynowego. Dzięki niej dowiesz się gdzie leży przyczyna nierównowagi w organizmie i będziecie mogli zadziałać w najwłaściwszy sposób dla Twojego organizmu, by go wzmocnić i wyregulować.

Kilka słów do Ciebie od Zuzanny: Już Hipokrates mówił „lekarz leczy, a natura uzdrawia”. Według mnie to natura leczy, a organizm sam się uzdrawia. Jedyne czego potrzebujesz to osoby, która wskaże Ci właściwą drogę i pomoże Ci ją przejść. Gotowy do wspólnej drogi?

Opinie naszych klientów

"Nowe miejsce na warszawskiej Ochocie. Poszłam na zabieg trochę „ nie w humorze” bo w pracy był trudny dzień. Nie wiem kiedy zleciało te 90 minut. Może dlatego, że pani kosmetolog zadbała o taką atmosferę, że mogłam zapomnieć o wszystkich troskach. Nie jestem młodsza o 10 lat ani chudsza o 10 kg po wizycie ale wiem, że tu jeszcze wrócę bo to miejsce ma to coś !!!"

"Odwiedziłam klinikę gdyż moja synowa wymyśliła rodzinną sesję zdjęciową i pomyślałam, że to jednak ważne jak będą oceniać nas po latach inni. Nie oczekiwałam „cudów” bo przecież latami nie dbałam o siebie zbyt mocno. Kiedy jednak zobaczyłam siebie na fotografiach to uznałam, że był to dobrze spędzony czas. Syn cały wieczór powtarzał, że jego mama jest „gwiazdą sesji”. Czasami tak niewiele daje tak dużo !"

"Przyznam, że zabieg radiofrekwencji mikroigłowej na twarz trochę mnie bolał. Dzień później miałam też delikatny obrzęk oczu. Kiedy jednak minęły dwa tygodnie zaczęłam widzieć dobrodziejstwa zabiegu. Cenię to, że otrzymałam wyczerpującą informację na temat przebiegu zabiegu, odczuć i rezultatów. Wszystko czego się dowiedziałam było zgodne z prawdą. Mogę polecić to miejsce gdyż to co obiecuje personel znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. W dodatku cena była konkurencyjna a to tez ważny aspekt zadowolenia."