RosaMed Clinic

Kwas alpha liponowy – terapia

Kwas alfa-liponowy to jeden z najsilniejszych istniejących przeciwutleniaczy, który oferuje znakomite efekty terapeutyczne. Podawany w formie kroplówek przenika wprost do krwi, dzięki czemu uzyskujemy maksymalną przyswajalność i szybkie działanie. Kwas ALA wspiera również działanie innych substancji – zwiększa w organizmie poziom witamin C i E oraz koenzymu Q10 i glutationu (aż o 70%). Dzięki temu kroplówki z kwasem alfa-liponowym przynoszą doskonałe rezultaty w zwiększaniu poziomu energii i redukcji przewlekłego zmęczenia.

Terapia tym kwasem wykazuje również skuteczność w prewencji i zwalczaniu nowotworów poprzez spowolnienie rozwoju komórek nowotworowych i powodowaniu ich naturalnej śmierci – apoptozy. Kwas ALA pomaga także ograniczać ryzyko przerzutów. Te wyjątkowe właściwości czynią go cenną substancją mogącą aktywnie zwalczać raka.

Kroplówki z kwasem alfa-liponowym skutecznie leczą też inne schorzenia, np. cukrzycę. Obniża on poziom cukru we krwi i uwrażliwia komórki na działanie naturalnej, obecnej w organizmie insuliny.

Innym wartym uwagi działaniem jest też jego zdolność do intensywnej regeneracji komórek wątroby oraz zapobiegania zaćmie.

Kroplówki z kwasem ALA stanowią doskonałe wsparcie dla kuracji odchudzających i upiększających. Substancja ta jako silny antyoksydant wykazuje pozytywny wpływ na młody wygląd skóry oraz pomaga w osiągnięciu wymarzonej wagi.

Suplementacja kwasem alfa-liponowym to także recepta na przemęczenie, kłopoty z koncentracją i spadki nastroju, które często powodowane są zanieczyszczeniem organizmu metalami ciężkimi. Kwas ALA ma zdolność usuwania tych związków z organizmu, dzięki czemu wspomaga witalność i podnosi poziom energii.

Terapię kroplówkami z kwasem alfa-liponowym polecamy w szczególności nie tylko osobom zestresowanym i odczuwającym chroniczne zmęczenie, ale też osobom uprawiającym sport, które pragną podnieść wydajność organizmu. Ze względu na silne i kompleksowe działanie prozdrowotne kwasu ALA, doskonale nadaje się on dla każdej osoby, która pragnie zadbać o swoje zdrowie i doskonałe samopoczucie.