Likwidacja cieni i worków pod oczami
Zmęczone spojrzenie, które powodują cienie i worki pod oczami sprawia, że cała twarz sprawia wrażenie pozbawionej witalności i młodzieńczej świeżości. Problem ten dotyka pacjentów również w młodym wieku i związany jest przede wszystkim ze stresującym trybem życia, nieodpowiednią dietą i używkami.
Cienie i worki pod oczami często okazują się niemożliwe do usunięcia jedynie za pomocą pielęgnacji domowej, lecz nie stanowią one większego wyzwania dla współczesnej medycyny estetycznej. Mezoterapia okolic oczu to prosty i bezpieczny zabieg, który pozwala na odzyskanie promiennego spojrzenia i przywrócenie właściwej sprężystości i kolorytu delikatnej skóry wokół oczu.
Aby zapewnić spektakularne efekty, do likwidacji cieni i worków pod oczami w naszej klinice używamy specjalnie dobranych koktajli witamin i składników odżywczych, które podane metodą mezoterapii bezpośrednio do skóry pod oczami, są w stanie zdecydowanie zadziałać u samego źródła problemu. W celu zapewnienia jak najlepszych rezultatów, dbamy o optymalny dobór preparatów stosowanych podczas zabiegu – zarówno pod względem wieku i stanu skóry pacjenta, jak również pod względem jego oczekiwań.
Wskazania
- Cienie i worki pod oczami
- Cienka, sucha skóra wokół oczu
Efekty
W wyniku mezoterapii okolic oczu możemy cieszyć się mocniejszą, bardziej nawilżoną skórą a także redukcją zmarszczek, cieni pod oczami i opuchlizny. Pełne efekty pojawiają się po serii 4-6 zabiegów i utrzymują się do około roku.
Przebieg zabiegu
Zabieg przeprowadzany jest po podaniu znieczulenia miejscowego kremem Emla, co sprawia, iż nakłucia wykonywane przez lekarza w celu wprowadzenia substancji odżywczych w skórę są jedynie minimalnie wyczuwalne.
Możliwe działania niepożądane
Po zabiegu może pojawić się pewien dyskomfort w miejscach iniekcji oraz ślady po nakłuciach. Objawy te jednak szybko znikają samoistnie w ciągu kilku dni.
Przeciwwskazania
- Alergia na składniki preparatu
- Cukrzyca
- Stany zapalne skóry
- Ciąża i okres karmienia
- Skóra źle tolerująca iniekcje (wyjątkowo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców),
- Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
- Choroba nowotworowa