RosaMed Clinic

Ginekologia Estetyczna
Piękno bez barier
Slider

Interactive Banner 2

Enter description text here.

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Ginekologia estetyczna jest obszarem niezwykle delikatnym, wymagającym od nas – specjalistów, wyjątkowo wysokiego poziomu empatii, dyskrecji i zrozumienia. W RosaMed Clinic możesz mieć pewność, że Twój problem spotka się wyłącznie z chęcią i próbą rozwiązania go.

Rozumiemy, że problemy intymne wiążą się nie tylko ze skrępowaniem i wstydliwością, ale także z innymi, niejednokrotnie silnymi barierami psychicznymi. To dla nas zupełnie zrozumiałe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze pacjentki i pacjenci, czuli się możliwie najbardziej swobodnie i komfortowo.

Świadczymy zabiegi z zakresu labioplastyki i rewitalizacji. Jeśli jednak masz inny problem i szukasz pomocy w jego rozwiązaniu, nie krępuj się zadać nam pytania. Postaramy się pomóc i przywrócić Ci komfort codziennego życia!

leczenie-nietrzymania-moczu-rosamed-clinic

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu to zabieg, który pozwala szybko i skutecznie pozbyć się kłopotliwego problemu dotykającego znacząca liczbę kobiet. Wbrew pozorom nie dotyczy on jedynie pań po porodach i tych w dojrzałym wieku.

LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU

rewitalizacja-pochwy-rosamed-clinic

Laserowa rewitalizacja pochwy to całkowicie bezbolesny zabieg, który pozwala szybko i skutecznie usunąć zespół rozluźnienia pochwy, który na pewnym etapie życia dotknie aż 70% kobiet. Utrata jędrności, poszerzenie światła pochwy i spadek nawilżenia to objawy z którymi borykają się kobiety po menopauzie oraz wiele z tych, które przebyło poród naturalny.

REWITALIZACJA POCHWY

labioplastyka-warg-sromowych-rosamed-clinic

Wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu swoich okolic intymnych – przyczyną zwykle są zbyt duże wargi sromowe mniejsze lub ich asymetria. Labioplastyka pozwala na korektę tych problemów, powodowanych zwykle uwarunkowaniami genetycznymi, przebytymi porodami lub upływającym czasem.

LABIOPLASTYKA WARG SROMOWYCH

labioplastyka-warg-sromowych-rosamed-clinic

Zabieg charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa i wyjątkowo satysfakcjonującymi rezultatami. Poddawać mogą mu się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ponieważ wiązka lasera doskonale rozjaśnia okolice intymne i strefę krocza, powodując przy tym poprawę elastyczności i większe uwrażliwienie naświetlanej strefy

WYBIELANIE WARG SROMOWYCH

rewitalizacja-pochwy-rosamed-clinic

Suchość, świąd, podrażnienia a także ból w trakcie stosunku to tylko niektóre z problemów, o których można zapomnieć dzięki zabiegowi rewitalizacji warg sromowych. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystujemy kwas hialuronowy lub osocze bogatopłytkowe – oba preparaty dają efekt wypełnienia, ujędrnienia i nawilżenia warg sromowych, co nie tylko odmładza wygląd okolic intymnych, ale też pozwala na ich modelowanie.

REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH